LE PLACARD - ROZHOVOR S ERIKEM MINKKINENEM"Otevřenost celého konceptu umožnila seskupit hned několik různých scén – od laptopového popu přes free jazz po power electronics. K tomu newyorští minimalisté, děti odvedle a pantomima. Stále více lidí se chtělo zúčastnit. Přes internet se připojilo i několik projektů z Portugalska a Belgie, a tak jsem musel festival rozšířit do dvou pokojů. Pátý ročník už se rozrostl do tří pokojů, přičemž v jednom z nich jsme byli permanentně propojení se sluchátkovým festivalem v Tokiu," říká o sluchátkovém festivalu Le Placard v rozhovoru pro A2 francouzský hudebník a zakladatel festivalu Erik Minkkinen.

Celý rozhovor: Jakási hudební peep-show (A2 7/12)

Festivalu, který proběhne od 10 do 22 hodin a bude se i živě přenášet prostřednictvím streamu na webu http://leplacard.org, se zúčastní více než dvě desítky skupin či performerů, např. C-drík, Radio Royal, Hans Svoboda, Head in Body, No Pavarotti, Pelikán/Vrba, X61, Guam Guar, Milan Kozelka, Selectone a další. Celý line-up najdete ZDE. Těšit se můžete i na občerstvení, sestávající z domácí kuchyně redaktorů A2 a týmu Školské 28, točeného piva z pivovaru Kácov a dalších nápojů. Vstup je zdarma.

1 komentář:

  1. Review by Jorge Boehringer, with images... http://multiplesystemsofevents.wordpress.com/2012/04/08/le-placard-etait-incroyable-make-it-turn/

    OdpovědětVymazat